Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

w Zespole Szkół w Ozimku

Jak co roku w czerwcu pora na zakończenia kolejnego roku szkolnego. W tym roku zakończenie przypadło na dzień 29 czerwca 2012, a akademia odbyła się w ozimskim Domu Kultury. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego, po którym głos zabrał Dyrektor Zespołu Szkół w Ozimku pan Dariusz Bigas, który w krótkim wystąpieniu dokonał podsumowania osiągnięć uczniów. Gratulacje wyróżnionym złożyła pani Leonarda Płoszaj Wicestarosta Opolski.
Oto wyróżnieni uczniowie, którzy z rąk Dyrektora ZS Ozimek i Wicestarosty Opolskiego otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, statuetki, stypendia ufundowane przez POWIAT OPOLSKI.
Świadectwa z wyróżnieniem – z klasy 1 i 2 gimnazjum otrzymali uczniowie : Michał Spyra, Kevin Słowik, Agata Bielecka, Kacper Bukowiec, Damian Stanisławski.
Z klasy 3A gimnazjum /wychowawca p.Małgorzata Winnik/ : Tomasz Bernat, Jakub Dzieszkowski, Magdalena Kuc, Karolina Seman, z klasy 3B gimnazjum /wychowawca p.Katarzyna Cichocka/ : Karolina Kondziela, Oliwia Piętak, Julia Ozimek, Mateusz Leś. Wręczono nagrody za najlepsze wyniki z egzaminu gimnazjalnego 2012, w którym wyróżnili się : Magdalena Kuc, Jakub Dzieszkowski, Konrad Kotyś, Mateusz Leś, Andreas Kroll i Rafał Mika. Niekwestionowanym liderem tego egzaminu został Jakub Dzieszkowski, który uzyskał ze wszystkich części egzaminu gimnazjalnego wynik 90,2 %. Coroczna nagroda STAROSTY OPOLSKIEGO „OPOLSKI PRYMUS” przypadła w tym roku dla Julii Ozimek. Uczennica klasy 3B gimnazjum w ciągu trzech lat nauki uzyskała średnią ocen 5,33 . Nagrodę odebrała wraz z rodzicami z rąk p. Leonardy Płoszaj.
Uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w zawodach sportowych w piłce nożnej, koszykówce i siatkówce : Przemysław Chmiel, Marcin Grajoszek, Adam Hałajko, Wojciech Jarocki, Marek Jarzębinski, Daniel Mazur, Kasia Stasiak, Julia Ozimek, Artur Pawłowski, Oliwia Piętak Karolina Seman, Jolanta Nitzpon, Dominika Kosydor a okolicznościowe dyplomy wręczał p. Krzysztof Mikuła nauczyciel wychowania fizycznego. Za działalność w SZKOLNYM WOLONTARIACIE, którym opiekowała się p. Mariola Trzcińska, dyplomy otrzymali : Katarzyna Supel, Karolina Seman, Jolanta Nitzpon, Joanna Łozińska, Magdalena Kuc, Dominika Kosydor, Aleksandra Kolanek, Roksana Jedynak, Paulina Hreczuch, Katarzyna Bil, Natalia Bauer, Wojciech Jarocki.
Panie Beata Kostuś i Jolanta Cholewa opiekunki SZKOLNEGO SAMORZĄDU wyróżniły najaktywniejszych szkolnych samorządowców : Macieja Dorynka, Michała Resiaka, Dawida Spólnego, Katarzynę Paczkowską, Adama Konopa, Kingę Mosiala, Dominikę Kosydor, Karolinę Czernicką, Ewelinę Datko.
W XIII Wojewódzkim Konkursie Plastyczno-Literackim pt. „Zwierzaki” 2012 wyróżnienie zdobyła uczennica klasy 1B gimnazjum Aleksandra Panicz – opieka nauczyciela plastyki p. Joanny Dubiel-Stonoga.
Nie zabrakło wyróżnień i podziękowań dla rodziców naszych gimnazjalistów. Wyróżniliśmy listami pochwalnymi następujących rodziców: Barbarę i Waldemara Dzieszkowskich, Elżbietę i Mirosława Bernat, Janinę i Adama Seman, Jolantę i Adama Kuc, Joannę Piętak, Aleksandrę i Andrzeja Leś, Ewę i Oskara Kondziela, Bożenę i Marka Ozimek. Wyróżniliśmy podziękowaniami rodziców, za zaangażowanie i współpracę ze szkołą i wychowawcą : Ewę Kosydor, Iwonę Chętnicką, Klaudię Bensz, Annę Gontarz, Marzenę Hałajko, Annę Kowalik, Bernadetę Golomb.
Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klas drugich gimnazjum pod opieką p.Jolanty Cholewy, Beaty Kostuś i Małgorzaty Winnik.
Rozstaliśmy się do 3-go września życząc wszystkim SŁONECZNYCH WAKACJI !!!

JCh dnia 28/06/2012 0 Komentarzy · 5429 Czytań · Drukuj